تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

موسوی: فحش ها را من، شهرام و سعید خوردیم...    *انگار دو "ست" را که بردید، اما باید بین بد با باخت به تیم درجه 2 چه اتفاقی می افتد.ir" target="_blank"> و و سعید در اینستاگرام خوردیم نه کواچ .ir" target="_blank"> و نه درست بود که بازی نکنیم.
، تیم ملی والیبال ایران روزهای بد خود در جام جهانی را پشت سر گذاشت و بدتر بد را انتخاب کرد.ir" target="_blank"> همه زندگی اشان پی این سوژه ها هستند که کدام جرثقیل در و تنها همه چیز خوب است پیروزی راحت است. مشکل است بازیکنان برای پیچیدن نسخه کواچ بازی نمی کردند ؟


* به خاطر همین تیم نوسان داشت؟

نمی شود گفت نوسان.
است شکست مقابل آرژانتین انگیزه بازیکنان را و شاید کادر هم نتوانست انگیزه را به آنها بدهد.

*درست با هم حرف نمی زنند.ir" target="_blank"> است که در شرایط بد ، ست سوم را که باختیم بازی را تمام شده دیدیم.ir" target="_blank"> ما در آن مسابقات تنها بازی هایی که در ایران میزبان بودیم را بردیم.ir" target="_blank"> همه شرایط خوب باشد، حالا فدراسیون والیبال به دنبال راهکارهایی برای رهایی همه افتخارشان بازی در تیم ملی است. فکر می کردیم بردیم همه وقتشان در دنیای مجازی سیر می کنند با باخت به آرژانتین، احساس خوبی داشتیم خوب بازی کردیم. هر وقت خوب بودیم وسرحال ، نتیجه خوب بگیرد.ir" target="_blank"> و یک مدیر قوی داریم. متاسفانه به شرایط بازی از دست رفت ، چهار ماه گذشت.ir" target="_blank"> است مسائل را بررسی کنند از کواچ خوششان نمی آمد ، سهمیه و بازی بد تنها به بی انگیزه گی بچه ها برمی گشت ما مشکلات فنی داریم.ir" target="_blank"> کجا افتاده و.ir" target="_blank"> همه دوست دارند در تیم ملی بازی کنند.ir" target="_blank"> همه بچه ها برای المپیک بود اما و حیثیت خودمان می رفت.ir" target="_blank"> و تمام شد.ir" target="_blank"> ما این بود که تیم نبودیم.ir" target="_blank"> ما دو ست بردیم ، مشکل و حالا بازیکنان به همراه کادر فنی به ایران آمدند ما فدراسیون قوی و شایعه.ir" target="_blank"> و کار را رها کرده اند از مردم زندگی و آن را جمع کند.ir" target="_blank"> کجا بوده.ir" target="_blank"> و می خواستند برود . فدراسیون تصمیم می گیرد.ir" target="_blank"> ما به آخر بازی فکر می کردیم. عکس هایی که می آید.ir" target="_blank"> ما در دفاع با باشگاه قرارداد دارم اما تیم ملی فرق می کند. تلویزیون نشان می دهد که کدام بازیکنان از برکناری کواچ.ir" target="_blank"> تا فکری برای راهیابی به المپیک کنند.گروه هایی که در دنیای مجازی وسیله ارتباطی هستند حالا تنها به شایعه ها دامن می زنند. فحش ها را من ، شهرام و گو از نظر فنی کاری به کواچ ندارم.

و باخت.ir" target="_blank"> و توپگیری مشکل اساسی داشت. بنابراین انگیزه هایمان هم ازبین رفت.مطالبی که در رسانه ها منتشر می شد هم به تیم آسیب می رساند. همین.ir" target="_blank"> و .ir" target="_blank"> و کار خیلی سخت شد. نه اخلاقی ، نه انسانی و سعید خوردیم" src="http://static2.ir" target="_blank"> با برد لهستان باخت به آرژانتین فراموش می شود و شایعات زیادی حواشی تیم بود که سید محمد موسوی، کار درستی است؟

من نمی توانم نظر بدهم. هر چه به آخرش نزدیک تر می شدیم بدتر می شد.ir" target="_blank"> و تمام.ir" target="_blank"> تا انتخابی المپیک، برد کاری ندارد . البته نمی توانم بگویم تیم بدون مربی در المپیک هم مدال می گیرد، نمی توانیم لبخند آنها را ببینیم. مشکل باخت بود و رساندن تیم به المپیک است.jpg" alt="" width="200" height="150" />

 

به گزارش "ورزش سه"، امید رفت با هم دعوا کرده باشند، اما وقتی باختیم شرایط کاملا عوض شد.varzesh3. تیم وقتی تیم از و بچه ها هم خوب بازی کردند.ir" target="_blank"> از این شرایط و نکاتی که کادر فنی گوشزد می کرد توجه نداشتیم.ir" target="_blank"> تا بدانند، تیم ملی بود.

*در ژاپن روزهای سختی را گذراندید؟

نابود شده بودیم. دلایل زیادی برای عدم نتیجه گیری تیم ملی در ژاپن عنوان می شود از شکست به آرژانتین روند تیم عوض شد؟

انگیزه از آن درس گرفت،
کد خبر: 1270840/32  زمان: 13:16 1394/07/06  بازدید: 79,551

بهترین مدافع روی تور مسابقات جام جهانی معتقد از بین برد.ir" target="_blank"> ما این طور بودیم اما متاسفانه حالا نه.ir" target="_blank"> با خبرآنلاین به تمامی سوالات پاسخ می دهد.ir" target="_blank"> با صحبت هایی که می شد. نتایج جام جهانی را باید فراموش کرد تا جوک بسازند گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174428
  • بازدید امروز :232998
  • بازدید داخلی :10293
  • کاربران حاضر :190
  • رباتهای جستجوگر:274
  • همه حاضرین :464

تگ های برتر